Wycena Nieruchomości

                                         

 

Profesjonalna wycena nieruchomości

Ceny na rynku nieruchomości w Polsce są mocno zróżnicowane w zależności od regionu. Jako specjaliści działający na terenie  Wielkopolski (w szczególności w okolicach  Gniezna i Poznania) możemy zaoferować klientom profesjonalną i dokładną wycenę każdej nieruchomości.

Wyceny nieruchomości wykonywane są zgodnie ze standardami zawodowymi opracowanymi przez Polską Federację Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych, a także z obowiązującymi przepisami prawa  oraz z uwzględnieniem zasad etyki zawodowej.

Posiadamy uprawnienia zawodowe Rzeczoznawcy Majątkowego nr uprawnień : 5383, licencję Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami: licencja zawodowa Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast nr 19865 oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za szkody mogące wyniknąć w związku z wykonywaniem czynności pośrednictwa. Ponadto reprezentujący nas Rzeczoznawca Majątkowy Anna Matuszak wpisany jest na listę biegłych sądowych Sądu Okręgowego w Poznaniu

Wycena, pośrednictwo w obrocie i fachowe doradztwo

Kancelarię Wyceny i Obrotu Nieruchomościami tworzą wykwalifikowani specjaliści z szerokim doświadczeniem w branży. Dzięki temu, zarówno klientom indywidualnym, jak i instytucjonalnym, możemy zaoferować profesjonalne usługi w zakresie:

OKREŚLANIE WARTOŚCI NIERUCHOMOŚCI:

 • Wycena nieruchomości gruntowych niezabudowanych (działki budowlane, komercyjne, rolne i leśne),

 • Wycena nieruchomości gruntowych zabudowanych (domy mieszkalne, obiekty usługowe, handlowe, hale i magazyny),

 • Wycena nieruchomości lokalowych (mieszkalnych, użytkowych),

 • Wycena spółdzielczych własnościowych praw do lokalu,

 • Wycena ograniczonych praw rzeczowych,

 • Wycena prawa użytkowania wieczystego,

 • Opinie i analizy dla potrzeb indywidualnego inwestora,

 • innych praw związanych z nieruchomościami.

OKREŚLANIE WARTOŚCI NIERUCHOMOŚCI DLA CELÓW:

Wyceny sporządzane są dla celów:

 • zabezpieczenia wierzytelności kredytodawcy,

 • określenia ceny kupna-sprzedaży,

 • przekształcenia spółdzielczych własnościowych praw do lokali oraz przeniesienia własności lokali,

 • celów podatkowych,

 • celów księgowych,

 • podziału majątku,

 • aktualizacji opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu,

 • określenia wysokości opłaty adiacenckiej i planistycznej.

 

Powyższy zbiór stanowi katalog otwarty ze względu na intensywną działalność legislacyjną na wszystkich szczeblach władzy, tworzącą coraz to nowe potrzeby w tym zakresie.

Pomożemy Państwu wycenić, zbyć i nabyć zarówno nieruchomości z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Zawsze też udzielimy profesjonalnych porad w zakresie doboru najlepszej oferty.

Dzięki znajomości rynku regionalnego i lokalnego, a także połączeniu usług pośrednictwa w zakupie i sprzedaży nieruchomości, możemy zagwarantować najwyższą jakość prac w obu dziedzinach. Jako specjaliści dbający o wizerunek wiarygodnej firmy gwarantujemy również działanie oparte o zasady zdrowej konkurencji, a także bezpieczeństwa danych osobowych. Należymy też do Wielkopolskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych, co dodatkowo podkreśla rzetelność naszej firmy.

 Czemu warto wybrać nasze usługi?

Najważniejsze dla nas jest bezpieczeństwo, zaufanie i zadowolenie klienta. Dlatego też, w trosce o jego dobro, zachowujemy wszelkie zasady poufności, a także każdorazowo dbamy o ściśle indywidualne podejście do każdego inwestora – starając się zrozumieć i spełnić wymagania, wsłuchujemy się dokładnie w Państwa oczekiwania i uwagi. Korzystając z naszej, pomocy zyskuje się również pewność jak i terminowość zrealizowanych prac.

Gwarantem najwyższej jakości oferowanych przez nas usług jest fakt, że nasi specjaliści na rynku nieruchomości działają już od wielu lat. Doskonale więc wiemy, na co zwracać uwagę przy dokonywaniu wyceny każdego obiektu. Posiadamy też ubezpieczenie OC, a także wszelkie niezbędne licencje i uprawnienia, które dowodzą naszych kompetencji. Dbamy także o stały rozwój, co pozwala nam oferować klientom usługi doradcze i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, charakteryzujące się najwyższymi standardami.

Zaufali nam 

Jesteśmy w stałej współpracy z takimi instytucjami jak :

                 

         

            

Oraz placówkami państwowymi takimi jak : Komornicy Sądowi, Sądy Rejonowe i Okręgowe, Urzędy Skarbowe,  Urzędy Miast i Urzędy Gmin

 

Umów się
na spotkanie