O nas

  

Marzenie o domu dotyczy niemal każdego człowieka – zarówno niezależnych singli, jak i rodzin z dziećmi. Doskonale to rozumiemy, dlatego też, jako zespół deweloperski, skupiamy się na kompleksowej pomocy.

Działamy jako rodzinna firma z własnym kapitałem, dlatego też łatwo jest nam zrozumieć oczekiwania każdego klienta.

Całościowe podejście do procesu deweloperskiego

Firma MN BUILDING SP. Z O.O. SP. K. gwarantuje klientom usługi na najwższym poziomie. Zajmujemy się wznoszeniem budynków jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych do stanu deweloperskiego.

W naszej gestii leży pozyskanie gruntów, zlecenie, wykonanie projektu wykwalifikowanym architektom, pozyskanie wszelkich niezbędnych pozwoleń na budowę i nadzór nad trwającymi pracami budowlanymi. Ostatecznie klienci otrzymują gotowy budynek w stanie deweloperskim. Oferujemy również sprzedaż gotowych nieruchomości pozyskanych i wyremontowanych  przez nasżą spółkę.

Ponadto świadczymy usługi w zakresie pośrednictwa wyceny nieruchomości. Z tego też tytułu jesteśmy w stanie realnie oszacować wartość całej inwestycji i zagwarantować klientom jedne z najatrakcyjniejszych stawek na rynku.

 

 Zespół wykwalifikowanych specjalistów

Mamy bogate doświadczenie na rynku deweloperskim – nasz zespół uczestniczył w wielu projektach, zarówno budowlanych, jak i remontowych. Stąd też cechujemy się odpowiednim rozeznaniem w branży oraz wiemy, które elementy procesu deweloperskiego wymagają najwyższej uwagi.

Jako młody i dynamiczny zespół charakteryzujemy się kreatywnym podejściem do wykonywanej pracy. Z pełnym skupieniem i zrozumieniem wsłuchujemy się w potrzeby i uwagi klientów, a także doradzamy, które rozwiązania będą najlepsze do konkretnych oczekiwań.

 Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Kreatywne, dynamiczne, a przede wszystkim rzetelne podejście do procesu deweloperskiego to główne cechy wyróżniające naszych pracowników. Jako specjaliści z branży nieruchomości możemy zaoferować obszerny zakres usług, dzięki czemu klient jest maksymalnie odciążony. Doskonała znajomość rynku w Wielkopolsce, a szczególności w Gnieźnie i okolicach, pozwala nam zaoferować konkurencyjne ceny.

Wiemy, jak ważny jest dom. Dlatego też niezależnie od typu zabudowy dbamy o to, aby każdy inwestujący klient cieszył się pełnym luksusem i intymnością własnych czterech ścian wraz z przyległościami. Dlatego też w projektach wznoszonych budynków jednorodzinnych dwulokalowych jak i wielorodzinnych  uwzględniamy osobne wejścia do każdego lokalu, własne ogródki czy też tarasy.

Poznaj członków MN BUILDING SP. Z O. O. SP. K.

Kim są członkowie naszego zespołu?

 

Edyta

Specjalista Ds. Sprzedaży  Nieruchomości         

Obsługa Klienta

Asystentka Rzeczoznawcy     

                                                                                                                                                                                                            

Bartosz

Specjalista Ds.Marketingu i Administracji

Obsługa Klienta                                                                                                                                                                                                                   

        

Tomasz  

Specjalista Ds. Budowlano-Technicznych                                                                    Obsługa Klienta                                                                                                                                               

Ania

Rzeczoznawca Majątkowy

Biegły przy Sądzie Okręgowym 

W Poznaniu

                                                                                                                                                                                                                            

       

Mapa Dojazdu

 

Matuszak Nieruchomości Wycena Nieruchomości

Mamy niezbędne kwalifikacje, kompetencje i doświadczenie w zakresie profesjonalnego szacowania wartości nieruchomości. Specjaliści naszej kancelarii pomogą wycenić każdy obiekt . Znajomość cen i specyfiki lokalnego jak i krajowego rynku pozwala nam na dokładną ocenę wartości każdej nieruchomości.

 

zobacz więcej
Umów się
na spotkanie